Nowa gra twórcy Stardew Valley zapowiedziana. Zajmiemy się produkcją czekolady

Jest pierwszy trailer.

Haunted Chocolatier to nowa gra od ConcernedApe - twórcy Stardew Valley. Głównym zadaniem bohatera będzie produkcja i sprzedaż czekolady. Deweloper opublikował zwiastun z fragmentami gameplayu.

Styl graficzny mocno przypomina poprzednią grę projektanta, ale zdecydowanej większości odbiorców nie wydaje się to przeszkadzać. Trailer spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem internautów.

„Wcielasz się w producenta czekolady, który żyje w nawiedzonym zamku. By dobrze wypełniać nowe obowiązki, musisz zbierać rzadkie składniki, robić pyszną czekoladę i sprzedawać ją w swoim sklepie” - napisał twórca na stronie gry.

Produkcja ma przypominać Stardew Valley pod paroma względami. Postać będzie nowa w miasteczku, a część rozgrywki będzie związana z poznawaniem mieszkańców i różnymi interakcjami. Gameplay ma oferować jednak więcej elementów action-RPG - chodzi zapewne o walkę czy rozwój bohatera.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale twórca zaznacza, że przed nim jeszcze sporo pracy. Na początku Haunted Chocolatier trafi na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami