Mod do Cyberpunk 2077 zmienia mieszkanie w zależności od prologu

Pierwsza część gotowa - dla Korpa.

Twórca modyfikacji - niejaki „Proxima Dust” - przygotował interesujący projekt dla Cyberpunk 2077 na PC. Mod oferuje różne mieszkania gracza, w zależności od wybranej na początku ścieżki w prologu.

Obecnie gotowy jest apartament dla wersji Korporacyjnej. Miejscówka jest gustownie urządzona i oferuje sporo przestrzeni, idealnie pasując - jak się wydaje - do osoby na wysokim stanowisku.

Proxima Dust tłumaczy, że mod jest częścią trylogii, w ramach której swoje wersje otrzymają także Nomadzi oraz Punkowie. Street Kid Crash Pad - dla tych drugich - jest już podobno niemal gotowy.

1
2
3

„Mam jednak pewną niespodziankę w rękawie. Kilka dni zajmie mi dopracowanie szczegółów, więc premiera powinna odbyć się pod koniec tygodnia" - napisał twórca. Mowa o obecnym tygodniu, więc projekt może zadebiutować jeszcze dzisiaj.

Są pewne błędy, których jak na razie nie da się pominąć. Aby uniknąć przenikania postaci przez obiekty, instalacja zalecana jest dopiero po zakończeniu pierwszego aktu opowieści.

Pliki i instrukcję instalacji znaleźć można w serwisie Nexus. Jeśli skorzystamy jednocześnie z innego moda - V's Apartment Renovation - możemy nawet zmienić wersję kolorystyczną apartamentu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami