Microsoft podał wzrost głównego bohatera Minecrafta, Steve'a

Ciekawostka o postaci.

Microsoft ujawnił ciekawostkę o Stevie, czyli głównym bohaterze Minecrafta. Firma przedstawiła wysokość postaci.

Jak poinformowano na Twitterze, heros ma 1,875 metrów wzrostu. Przedstawiciele amerykańskiego koncernu podkreślają, że jest wyższy niż przeciętny Amerykanin, który mierzy średnio 1,75 metrów.

Wbrew pozorom ujawniony szczegół jest bardzo ważny. Okazuje się bowiem, że bohaterowie Minecrafta wysokością przypominają ludzi, przy czym same postacie na tle świata gry i zamieszkujących go stworzeń wydają się niewielkie.

To oznacza, że elementy otoczenia i istoty pokroju pszczół są bardzo duże - wielkość tych ostatnich jest zbliżona do wymiarów głowy Steve'a.

Ciekawostka podzieliła fanów. Niektórzy gracze niedowierzają i narzekają na wzrost bohatera (do krytyków dołączył nawet profil Pizza Hut dla miłośników wirtualnej rozrywki).

Część użytkowników na bazie ujawnionej informacji próbuje oszacować wzrost innych znanych postaci - Steve pojawił się bowiem w bijatyce Super Smash Bros. Ultimate, gdzie na przykład mierzy niemal tyle samo, co Mario.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami