Marvel's Guardians of the Galaxy - preorder, cena i edycje

PC i konsole.

Marvel's Guardians of the Galaxy zadebiutuje już 26 października na PS4, PS5, Xbox Series X/S oraz PC. Wersja na Nintendo Switch pojawi się w eShop tego samego dnia i będzie oparta o grę w chmurze obliczeniowej. Poniżej prezentujemy omówienie dostępnych edycji gry oraz linki do wybranych ofert wraz z cenami.

Uwaga: W przypadku omawianej produkcji, producent udostępnia darmową aktualizację next-genową dla posiadaczy wersji na PS4 i Xbox One.

Edycja Standardowa

Edycja Standardowa nie zawiera żadnej dodatkowej zawartości. Jednak osoby, które kupią grę w przedsprzedaży otrzymają dostęp do pakietu kosmetycznego „stroje Strażników z przeszłości”.

PS5

PS4

Xbox Series X/S + Xbox One

Komptery PC

preordery_straznicy_galaktyki_content_1
Zawartość pakietu kosmetycznego „stroje Strażników z przeszłości”

Kosmiczna Edycja Deluxe

W Edycji Deluxe, oprócz samej gry i pakietu kosmetycznego „stroje Strażników z przeszłości” (dla zamówień przedpremierowych), kupujący znajdzie:

  • Pudełko Steelbook;
  • Strój „Słonecznego Lorda” dla Star Lorda (wczesny dostęp);
  • Strój „Miejskiego Lorda” dla Star Lorda (wczesny dostęp);
  • Oryginalną ścieżkę dźwiękową „Marvel: Strażnicy Galaktyki: Hity” (cyfrowy dostęp);
  • „Marvel: Strażnicy Galaktyki: Grafiki z gry” - minialbum graficzny (wydanie fizyczne - twarda oprawa, wydanie cyfrowe - dostęp cyfrowy)

PS5

PS4

Xbox Series X/S + Xbox One

Komptery PC

Kosmiczna Edycja Deluxe na komputery PC dostępna jest jedynie w cyfrowej dystrybucji: 289 zł na platformie Steam i 289 zł w sklepie Epic Games.

preordery_straznicy_galaktyki_content_2
Zawartość Kosmicznej Edycji Deluxe

Marvel's Guardians of the Galaxy to oparta na popularnej serii komiksów gra akcji TPP od studia Eidos Montreal. W tej przygodzie, Star Lord nieoczekiwanie zapoczątkowuje serię katastrofalnych wydarzeń. Nie mając dużego wyboru, wraz ze swoimi towarzyszami: Gamorą, Draxem, Rocketem i Grootem wyrusza w podróż przez całą galaktykę by naprawić wyrządzone szkody.

Uwaga: fabuła gry nie jest powiązana z filmowymi odsłonami Strażników Galaktyki. Jest to osobna historia oparta o pierwotne albumy komiksowe.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami