Fałszywy blue screen i inne "strachy" irytują graczy CoD Warzone

Wydano już łatki.

Miłośnicy Call of Duty Warzone narzekają, że niektóre z atrakcji przygotowanych na halloweenowe wydarzenie specjalne bardziej irytują, niż straszą. Mowa głównie o fałszywym „niebieskim ekranie śmierci”.

Jak dokumentuje poniższy materiał od użytkownika serwisu Reddit, po wyeliminowaniu przez ducha - i przed powrotem do rozgrywki w tej samej roli - niekiedy na ekranie pojawia się właśnie obraz przypominający krytyczny błąd systemy Windows:

W lewym dolnym rogu ekranu podczas wydarzenia The Haunting of Verdansk widzimy specjalny wskaźnik strachu. Niektóre akcje - jak czajenie się w jednym miejscu czy otrzymywanie obrażeń - zwiększają pulę.

Wraz z rosnącym strachem wzrasta też prawdopodobieństwo, że na ekranie pojawią się przeróżne efekty, jak dziury po kulach czy przerażające twarze. Są też głośne efekty dźwiękowe:

W odpowiedzi na narzekania graczy twórcy ze studia Raven wydali już dwie szybkie aktualizacje. Jedna zmniejsza tempo wzrostu strachu, więc obecnie dużo trudniej o irytujące efekty - o ile nie kampimy godzinami w jednym miejscu.

Gracze argumentują, że twórcy powinni wrócić do rozwiązania z poprzedniego roku, gdy strachy pojawiały się przy otwieraniu pojemników. Inni zapewniają, że w wydarzeniu specjalnym chodzi o dobrą zabawę, a nie o idealnie sprawiedliwe warunki na polu walki.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami