Auta-widma i zabójcy. GTA Online z atrakcjami na Halloween

Los Santos nawiedzili też kosmici.

  • W GTA Online rozpoczęło się Halloween
  • Pojawiły się auta-widma, kosmici i zabójcy
  • Powróciły też specjalne tryby

Rockstar Games ujawnił szczegóły atrakcji, które pojawiły się w GTA Online z okazji Halloween. Gracze spotkają morderców i natkną się na kosmitów.

Jedną z niespodzianek są auta-widma, które materializują się w pobliżu użytkownika, próbując zabić ofiarę. Film opublikowany przez internautę qwertyified pokazuje atak płonącego samochodu.

Just got attacked by a burning ghost car (Halloween 2021) from r/gtaonline

Po ulicach Los Santos krążą również zabójczy NPC, starający się zlikwidować graczy. Można spróbować pokonać mrocznych oprawców, ale są znacznie mocniejsi niż standardowi wrogowie. Zwycięstwo nagradzane jest jednak wirtualną koszulką Nóż zmierzchu - przedmiot pojawi się na koncie w ciągu 72 godziny od zalogowania po 1 listopada.

To nie wszystko, ponieważ nad miastem pojawiło się więcej niezidentyfikowanych obiektów latających. Na niebie dostrzec można należące do kosmitów wirujące statki, z którymi związane jest pogorszenie pogody.

gta_online_kosmici
Pojawili się też kosmici

W ramach wydarzenia powróciły halloweenowe tryby - Oprawca, Zabawmy się i Naznaczeni. Wszystkie dostępne są tylko przez ograniczony czas, pozwalając zdobyć podwójne nagrody.

Ponadto podwójną ilość pieniędzy i doświadczenia można zgromadzić za rozgrywkę w opcji Walka o przetrwanie, w której wcielamy się w obcego, starającego się odeprzeć ataki żołnierzy i rządowych agentów. Identyczne premie przewidziano w wariancie Wojny handlowe, w którym można także dostać okulary przeciwsłoneczne i zielony naszyjnik.

Inne atrakcje:

  • automat ze strzelanką Camhedz, który można umieścić we własnym salonie gier;
  • z okazji 20-lecia GTA 3 za zalogowanie się w module sieciowym w tym tygodniu można otrzymać darmową koszulkę, nawiązującą do gry;
  • zalogowanie przed 27 października nagradzane jest darmowym oznaczeniem Republikańscy Strażnicy Kosmosu dla samochodu Pfister Comet S2;
  • członkowie klubu samochodowego, kończący osiem różnych serii pościgów w pierwszej czwórce otrzymają auto Dinki RT3000;
  • na torze testowym można w tym tygodniu sprawdzić Annis Remus, Vulcar Warrener HKR i Karin Previon;
  • w kasynie można wygrać Peyote Gasser.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami