Sporo szczegółów o Tiny Tina's Wonderlands - gry w świecie Borderlands

Klasy postaci, lokacje i inne.

  • Tiny Tina's Wonderlands pozwoli łączyć umiejętności różnych klas
  • Wśród rodzajów postaci jest skradający się zabójca i wojownik z potężnym toporem
  • W walce skorzystamy nie tylko z broni palnej, ale też białej i czarów

Gearbox Software ujawnił dużo nowych informacji o Tiny Tina's Wonderlands - gry powiązanej z serią Borderlands.

W produkcji weźmiemy udział w sesji RPG prowadzonej przez tytułową bohaterkę. Przeniesiemy się więc do świata fantasy z magią i smokami, a na początku przygody stworzymy własną postać. Pozycja pozwoli łączyć ze sobą zdolności sześciu różnych klas postaci.

Twórcy zaprezentowali dwa typy śmiałków. Stabbomancers to ukrywający się w cieniu zabójca, podkradający się do przeciwników, by zadać krytyczne obrażenia - w walce posługuje się przyzywanymi na pole bitwy wirującymi ostrzami.

Brr-Zerkers jest zaś wojownikiem, który koncentruje się na walce w zwarciu. W potyczkach korzysta z potężnego topora, którym może obracać wokół siebie, atakując kilku wrogów jednocześnie.

W Tiny Tina's Wonderlands nie zabraknie znanych z wcześniejszych części Borderlands broni palnych, ale pojawi się możliwość używania narzędzi do starć wręcz, a także magii. Ta ostatnia pozwoli na przykład podpalać oponentów.

tiny_tinas_wonderlands_szkielety
Gracze zmierzą się z armią kościotrupów

W grze pojawią się różne lokacje, które wyróżnią się wyglądem i stylistyką. Każda zaoferuje odrębny wątek fabularny, specjalnych przeciwników i misje poboczne. Wśród potwierdzonych plansz jest stolica fantastycznej krainy i zamek jej władcy, spokojna i wypełniona roślinnością oaza Sunfang, a także inspirowana baśnią o Jasiu i magicznej fasoli mapa z wysoką łodygą.

Ujawniono też szczegóły o tak zwanym Overworld, czyli specjalnym miejscu inspirowanym klasycznymi planszami do gier. Nasza postać zostanie pomniejszona, a sam obszar zwiedzimy obserwując wydarzenia z tak zwanego lotu ptaka.

Tiny Tina's Wonderlands zadebiutuje 25 marca 2022 roku na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami