Ściereczka od Apple to niespodziewany hit - na zamówienie trzeba czekać nawet trzy miesiące

Pomimo dość wysokiej ceny.

Kosztująca niemal 100 zł ściereczka do czyszczenia ekranów urządzeń elektronicznych okazała się niespodziewanym hitem wśród nowych produktów Apple. Zagranicznym klientom na realizację zamówienia przyjdzie czekać nawet trzy miesiące.

Sytuacja wygląda podobnie w naszym kraju. Gdy kilka dni temu informowaliśmy o wprowadzeniu tkaniny do sprzedaży, przewidywany czas dostawy wynosił w polskim sklepie Apple od trzech do czterech tygodni, a obecnie jest dwukrotnie dłuższy - na co zwrócili uwagę użytkownicy Twittera, w tym vloger technologiczny Michał Pisarski.

Na zaskakującą popularność ściereczki mogło wpłynąć duże zainteresowanie ze strony mediów. O wprowadzeniu produktu do sprzedaży informowało m.in The Verge, Techradar czy Cnet. Część redakcji wykorzystała okazję, by podjąć dyskusję na temat wysokich cen produktów Apple.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami