New World - zmiana świata: jak przenieść postać na inny serwer

Przenoszenie postaci pomiędzy serwerami.

Na początku rozgrywki w New World wybierzesz serwer, na którym stworzysz swoją postać. Co jeśli zechcesz grać na innym świecie - na przykład ze znajomym? Wtedy możesz wykorzystać opcję przeniesienia między światami.

By przenieść postać wciśnij klawisz ESC, by otworzyć menu. Następnie przejdź do zakładki Sklep (1), a potem do karty Przeniesienie między światami (2). Kliknij teraz na darmowy przedmiot Przeniesienie między światami (3).

086_new_world_przeniesc_postac_na_inny_serwer_swiat

W nowym oknie kliknij w przycisk Kup (4). Nie przejmuj się - pierwsze przenosiny są darmowe. Później jednak będziesz musiał zapłacić za wszystko walutą premium, którą kupisz za realne pieniądze.

087_new_world_przeniesc_postac_na_inny_serwer_swiat

Wybierz interesującą cię pozycję z listy serwerów (5), a następnie kliknij w przycisk Wybierz świat (6). W kolejnym oknie musisz tylko potwierdzić cały proces. Następnie zostaniesz przelogowany i twoja postać pojawi się już na nowym serwerze.

088_new_world_przeniesc_postac_na_inny_serwer_swiat

Jest jednak kilka warunków, które musisz spełnić, by móc przenieść postać. Musi ona znajdować się w azylu (osadzie, posterunku bądź koło kapliczki), nie może należeć do żadnej kompanii i mieć aktywnych ofert w Faktorii. Dodatkowo, wszyscy znajomi z twojej listy zostaną usunięci.

Spis treści: New World - poradnik i najlepsze porady

Następnie: New World - blokowanie ataków

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami