New World - odzyskaj, części zamienne: zdobywanie, wykorzystanie

Jak zdobywać części zamienne i do czego je wykorzystać.

Podczas gry w New World z pewnością zauważysz termin części zamienne. Czym są, do czego służą i w jaki sposób je zdobyć? Tego dowiesz się z niniejszej strony.

By sprawdzić aktualnie posiadaną liczbę części zamiennych otwórz ekwipunek postaci. Następnie spójrz na dół ekranu - pomiędzy wskaźnikiem złota i Azothu znajdziesz części zamienne (1). Pierwsza wartość to liczba posiadanych części, druga to maksymalna (zawsze 1000).

089_new_world_czesci_zamienne_jak_zdobyc

Pozyskasz je rozkładając niepotrzebne przedmioty. W tym celu najedź kursorem na element wyposażenia, który chcesz rozebrać, a następnie wciśnij przycisk Odzyskaj (2). Możesz też przytrzymać klawisz S i kliknąć na przedmiot.

090_new_world_czesci_zamienne_jak_zdobyc

Na ekranie wyświetli się komunikat (3), w którym otrzymasz informacje o ilości odzyskanych części zamiennych i monetach, które także otrzymasz. W ten sposób możesz rozebrać dowolny przedmiot i zyskać trochę części zamiennych.

Do czego z kolei je wykorzystasz? Służą one do naprawy posiadanego ekwipunku. Im rzadszy przedmiot i im większe jego uszkodzenia, tym więcej części pochłonie. Z tego też powodu staraj się regularnie rozbierać mało wartościowe przedmioty, by posiadać odpowiedni zasób części do naprawy.

Poprzednio: New World - szybka podróż: teleport, jak korzystać, Azoth

Spis treści: New World - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami