New World - naprawa przedmiotów: koszt, działanie

Jak naprawiać przedmioty.

Wszystkie elementy wyposażenia w New World będą się systematycznie zużywać. By móc z nich korzystać, będziesz musiał je naprawiać. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać i co będziesz do tego potrzebował.

Otwórz ekwipunek i spójrz na dowolny przedmiot. Pod nim znajdziesz pasek wytrzymałości (1). Będzie się on zużywał wraz z wykorzystaniem przedmiotu - broń w trakcie ataku, pancerz przy otrzymywaniu obrażeń. Śmierć postaci także uszczupli wytrzymałość wszystkich przedmiotów.

091_new_world_naprawa_jak_naprawiac_przedmioty

Gdy wskaźnik ten spadnie do zera, postać nie będzie mogła korzystać z przedmiotu. Możesz go jednak w dowolnym momencie naprawić. W tym celu najedź na ikonkę uszkodzonego przedmiotu i wciśnij przycisk Napraw (2) - lub przytrzymaj klawisz N i kliknij na przedmiot.

092_new_world_naprawa_jak_naprawiac_przedmioty

W kolejnym oknie, które się wyświetli, otrzymasz informacje o koszcie naprawy (3). Pochłonie to trochę monet, a także części zamiennych. Finalny koszt zależy od jakości sprzętu, a także od uszkodzeń - im wyższy, tym więcej surowców pochłonie naprawa.

Możesz także naprawić wszystkie przedmioty klikając na przycisk Napraw wszystko (4) widoczny u dołu ekranu. Korzystaj z niego jednak tylko wtedy, gdy postać nosi przedmioty, z których będziesz korzystał - szkoda tracić surowce na naprawę rzeczy, których zaraz się pozbędziesz.

Poprzednio: New World - odzyskaj, części zamienne: zdobywanie, wykorzystanie

Spis treści: New World - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami