For Honor łączy siły z Dead by Daylight

Wydarzenie specjalne.

Dzisiaj - 21 października - w For Honor rozpoczyna się halloweenowe wydarzenie specjalne Survivors of the Fog, dostępne do 11 listopada. W grze pojawiły się treści związane z Dead by Daylight, inna grą sieciową.

Najważniejszą nowością jest zapewne tryb rozgrywki Survivors, toczony na zmodyfikowanej mapie - ozdobionej okolicznościowymi gadżetami.

Dwie czteroosobowe drużyny rywalizują ze sobą, ale także na krążącym w okolicy mordercą, reprezentowanym przez Evana MacMillana, właśnie z Dead by Daylight. Ten specjalizuje się w zakładaniu pułapek na nieostrożnych graczy.

Punkty zdobywamy nie tylko za kontrolowanie określonych miejsc na mapie, ale także za zabicie łowcy. Wygrywa pierwsza drużyna, która dotrze do 1 tysiąca punktów.

Do odblokowania w czasie trwania wydarzenia specjalnego są także nagrody specjalne, w ramach darmowej przepustki sezonowej. Twórcy przygotowali efekt, ornament oraz strój.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami