Far Cry 6 - Zachód słońca

Zasadzka i ucieczka.

Po misji Rosnąc w siłę porozmawiaj w obozie z Carlosem. W zasadzie wystarczy, że podejdziesz do niego (1) i jego rodziny, a zacznie się scenka wprowadzająca.

Musisz udać się do miasteczka Verdera. Na szczęście można po prostu skorzystać z szybkiej podróży, by oszczędzić czas.

za1

W miasteczku po szybkiej podróży trafisz przed kościół. Schowaj broń i idź prawą stroną ulicy za budynek. Od tyłu zobaczysz drabiny (2), po których masz wspiąć się na dach, by dotrzec do wieży.

za2

Nie musisz zwracać uwagi na wrogów, chyba że ktoś cię zauważy. Likwidowanie strażników nie jest teraz do niczego potrzebne. Wejdź po prostu do wieży i zbierz zieloną torbę (3), by zaczęła się cutscenka.

za3

Po scence, pora uciekać.

Ucieczka z Alejandro

Okazało się, że wrogowie znali wasze zamiary. Gdy tylko przejmiesz kontrolę nad Dani, podnieś Alejandro z podłogi. Wskaźnik procentowy (4) pokazuje, ile życia mu jeszcze zostało. Nie możesz zwlekać.

za4

Podążaj za Espadą (5). To ona musi iść pierwsza. Pomagaj jej tylko strzelając do wrogów z pistoletu - w ostateczności możesz na chwilę położyć Alejandro na ziemi, by użyć innych broni.

za5

W końcu dotrzecie do auta i zacznie się kolejna scenka, po której możesz tylko strzelać do nadjeżdżających wrogów, którzy będą was ścigać. Pamiętaj, żeby strzelać do kierowców, aby zatrzymywać pojazdy. Używaj też granatów - masz ich teraz nieskończenie wiele na czas tej przejażdżki.

za6

Atak Supremo zachowaj na sam koniec, gdy przyleci śmigłowiec. Misja zakończy się, gdy dotrzecie do bazy, chwilę po tym, jak zniszczysz helikopter.

Następnie: Far Cry 6 - Zakopanie topora

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Rosnąc w siłę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami