Trailer Starfield opisuje założenia uniwersum gry

Rok 2330.

Nowy materiał wideo na temat Starfield opisuje podstawowe założenia uniwersum gry Bethesdy, oferując także spory zestaw grafik koncepcyjnych - oraz zero ujęć z rozgrywki.

Jak się dowiadujemy, akcja toczy się w rejonie nieopodal naszego Układu Słonecznego, pod nazwą The Settled Systems (pol. Skolonizowane Systemy).

Na dwadzieścia lat przed startem wydarzeń, dwie frakcje - Zjednoczone Kolonie (United Colonies) oraz Kolektyw Wolnych Gwiazd (Freestar Collective) - rozpoczęły brutalną i wyniszczającą wojnę.

Gracze wkroczą do akcji w roku 2330, gdy w Skolonizowanych Systemach trwa niestabilny spokój. Nie brakuje jednak niebezpieczeństw, ponieważ w okolicy natknąć można się na sporo najemników, piratów, religijnych fanatyków i tak dalej.

Jak wiemy z poprzednich zapowiedzi, wcielimy się w członka organizacji Constellation, a naszym zadaniem będzie odkrycie tajemnic galaktyki.

Wideo pokazuje liczne grafiki koncepcyjne: wielkie metropolie, cyberpunkowe slumsy, planety rujnowane przez wojnę, nietypową florę i tak dalej.

Starfield ukaże się 11 listopada 2022 roku na PC i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami