[PLOTKA] Assassin's Creed Infinity odświeży starsze części serii

Gra zaoferuje misje w stylu nowej trylogii Hitmana.

  • Według nieoficjalnych informacji, Assassin's Creed Infinity jest inspirowane misjami Helixa z Unity
  • Poszczególne kampanie pod względem rozgrywki przypominają trylogię Hitmana
  • Pojawią się odświeżone wersje starszych części serii

W ramach sieciowej platformy Assassin's Creed Infinity pojawią się odświeżone wersje starszych części cyklu - wynika z niepotwierdzonych informacji.

Źródłem wieści jest użytkownik forum Reddit o pseudonimie Smooth-Earth. Internauta twierdzi, że powstający projekt jest inspirowany tak zwanymi Zakłóceniami Helixa z Unity - misjami, które przenosiły graczy do różnych epok.

Każda opowieść wydawana w ramach Assassin's Creed Infinity przyjmie formę mniejszych, liniowych gier z półotwartym światem i kilkoma misjami fabularnymi. Całość porównywana jest do nowej trylogii Hitmana.

assassins_creed_infinity_plotki
Czy Ubisoft odświeży przygody Altaira?

Internauta przekonuje, że Ubisoft przygotowuje też remake'i starszych odsłon, mające ukazywać się na wspomnianej platformie. Przyznaje jednak, że deweloperzy nie podjęli jeszcze decyzji, które części „opowiedzieć na nowo”.

Według użytkownika, regularnie będą pojawiały się nowe historie, sprzedawane za określoną kwotę. Co jednak ciekawe, podkreśla, że Assassin's Creed Infinity ma być rozwijane równolegle ze standardowymi i większymi grami z cyklu w otwartym świecie.

Jeden z moderatorów Reddita twierdzi, że Smooth-Earth przedstawił dowody na potwierdzenie wieści - są na tyle wystarczające, że zaakceptowano wpis internauty. Należy jednak pamiętać, że informacje wciąż mogą okazać się nieprawdziwe.

Z niepotwierdzonych szczegółów wynika, że Assassin's Creed Infinity to sieciowa platforma inspirowana GTA Online i Fortnite - projekt po premierze ma być rozbudowywany o różne epoki historyczne. Ubisoft przyznał, że gra powstaje, ale nie potwierdził detali.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami