Patch do FIFA 22 osłabia sztuczną inteligencję

W tym blokowanie.

Electronic Arts wydało kolejną większą aktualizację gry FIFA 22. Na długiej liście zmian i nowości w oczy rzucają się modyfikacje - głównie osłabienie - sztucznej inteligencji.

Łatka zmniejsza między innymi skuteczność blokowania górnych podań oraz dośrodkowań przez komputerowego przeciwnika. Gracze zapewne przyjmą nowości z ulgą - w sieci nie brakuje narzekań na zbytnio „wyciągających się” obrońców.

Na wyższych poziomach trudności sztuczna inteligencja będzie także częściej faulowała. Frustracje z powodu braku gwizdka także często pojawiały się w opiniach użytkowników.

Nowości spodobają się zapewne osobom rywalizującym w trybie Squad Battles w FUT, gdzie zmagamy się właśnie z komputerem. Ukończenie określonej liczby spotkań przekłada się na nagrody.

Aktualizacja obejmuje także mnóstwo innych zmian i nowości. Wyróżnić można między innymi wyeliminowanie zacinania przy dryblingu na PC, poprawki w generowaniu listy wykonawców rzutów karnych, dostosowanie kolorów stroju sędziego i tak dalej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami