Microsoft Flight Simulator w listopadzie otrzyma edycję Game of the Year - jako darmowe DLC

Podziękowanie dla fanów.

Microsoft ujawnił, że 18 listopada ukaże się Microsoft Flight Simulator w wydaniu Game of the Year na PC i Xbox Series X/S. Nową wersję otrzymają wszyscy posiadacze bazowej gry w formie darmowego DLC.

Przedstawiciele koncernu z Redmond podkreślają, że zapowiedziana edycja jest wyrazem podziękowania dla fanów - zarówno weteranów, jak i nowych miłośników, dzięki którym symulator lotniczy stał się „fenomenem”.

microsoft_flight_simulator_goty
Zawartość Microsoft Flight Simulator: Game of the Year Edition

Wersja Game of the Year zaoferuje pięć dodatkowych maszyn, w tym Boeing F/A-18 Super Hornet, czyli pierwszy militarny odrzutowiec w grze. Do tego między innymi niemiecka podniebna taksówka VoloCity i legendarne Pilatus PC-6 Porter.

Pojawi się także osiem nowych lotnisk - po trzy w Niemczech i Szwajcarii oraz dwa w USA. Poza tym w planach kolejne misje z cyklu Discovery Flights, w których gracze polatają w sześciu następnych lokacjach: Helsinkach, Freiburg im Breisgau, Mekce, Monument Valley, Singapurze i Górze Cooka.

Twórcy rozbudują też produkcję o 14 dodatkowych samouczków oraz funkcje oczekiwane przez fanów - odświeżony system pogodowy, obsługę bibliotek DirectX 12 i powtórki. Deweloperzy wprowadzą również kolejne miasta zeskanowane z pomocą fotogrametrii.

To nie wszystko, ponieważ w dniu premiery edycji Game of the Year - 18 listopada - zadebiutuje rozszerzenie z wyścigami samolotów na licencji mistrzostw STIHL National Championship Air Races organizowanych przez stowarzyszenie RARA. DLC kosztuje 19,99 dolarów (79 zł).

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami