Far Cry 6 - wszystkie unikalne bronie

Lista ukrytych broni oraz ich dokładna lokalizacja, by zdobyć wszystkie.

Unikalne bronie, w porównaniu do ich standardowych odpowiedników w Far Cry 6, wyróżniają się unikatowym wyglądem i przede wszystkim specjalnymi modyfikacjami i dodatkami.

Ulepszenia tychże broni charakteryzują się tym, że nie możemy ich zmienić - są integralną częścią danej spluwy. Jednakże modyfikacje często są na tyle odmienne od dodatków, które możemy zamontować w zwykłych broniach, że warto zainteresować ich specjalnymi funkcjami, gdyż mogą okazać się bardzo pomocne w walce.

Na tej stronie:

Lista unikalnych broni

Przejdź na podstronę, by zobaczyć, gdzie dokładnie na mapie można znaleźć wybrany typ ukrytych broni.

Zobacz takżę listę: Far Cry 6 - najlepsze bronie - na niej znajdziesz najciekawsze, wybrane spluwy, które znajdziesz w świecie gry.

Jak znaleźć unikalną broń?

Unikalnie bronie ukryte są w charakterystycznych pudełkach z krokodylem na wierzchu (1). Kiedy zbliżymy się do tego rodzaju skrzyni, na mini mapie pojawi się ikona z pistoletem (2), informująca, że w pobliżu odnajdziemy unikalną giwerę.

339

Poniżej zamieściliśmy odnośniki do stron, gdzie wskazujemy dokładną lokalizację wszystkich unikalnych broni, których jest łącznie 49. Podzieliliśmy bronie na rodzaje - według kategorii, które obowiązują w grze.

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami