Polska odpowiedź na Commandos - dziś premiera War Mongrels

Wojenna opowieść.

Dzisiaj na PC zadebiutowało War Mongrels od studia Destructive Creations. Izometryczna gra taktyczna w założeniach przypomina legendarną serię Commandos.

W planach na przyszłość są jeszcze konwersje na konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X. Cenę na Steamie ustalono obecnie na 137,60 zł. Trwa 15-procentowa przecena, obowiązująca do 26 października.

Co interesujące, w zestawie z Hatred - wcześniejszą grą Destructive Creations - jest jeszcze taniej, ponieważ promocyjny pakiet kosztuje 135,73 zł.

Akcję War Mongrels osadzono w czasach II wojny światowej, na froncie wschodnim. Głównymi bohaterami są dwaj dezerterzy z Wermachtu, którzy w trakcie rozgrywki staną się wytrwałymi partyzantami. Podczas przygody dołączą do nich inni towarzysze broni.

Każdy dysponuje unikatowymi umiejętnościami, które pomogą w rozprawieniu się z przeciwnikami. Kluczowe jest skradanie i odwracanie uwagi, ale nic nie stanie na przeszkodzie, by chwycić w dłoń karabiny i pozbyć się wroga w dużo mniej skryty sposób.

Innowacją w porównaniu z klasycznym Commandos jest tryb sieciowej kooperacji dla dwóch graczy. Produkcja odznacza się mocnym naciskiem na historię, co przekłada się na prawdziwe wydarzenia, daty, lokalizacje, broń, mundury i artykuły historyczne.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami