Kolejny polski symulator może porazić. Wcielimy się w elektryka

Wysokie napięcie.

Studio Take IT z Katowic ujawniło grę Electrician Simulator - First Shock, opowiadającą o przygodach elektryka. Zajmiemy się zakładaniem i naprawianiem instalacji elektrycznych - choć nie tylko.

Ostatecznie tytuł ulegnie skróceniu, ponieważ „First Shock” symbolizuje fakt, że jeszcze w listopadzie sprawdzimy wersję demonstracyjną - darmowy prolog produkcji. Ten posłuży jako „szkolenie zawodowe”.

„Naprawiaj i montuj gniazdka elektryczne, zakładaj instalacje, sprzątaj po wykonanej pracy i oczywiście staraj się unikać porażenia prądem” - czytamy w opisie.

Lista obowiązków w prologu obejmie nie tylko naprawianie wtyczek i przełączników, ale także przeciąganie kabli, wymianę bezpieczników, reperowanie urządzeń w przydomowym warsztacie oraz... sprzątanie garażu.

Take IT Studio! specjalizowało się dotychczas w aplikacjach VR i AR. Wydawcą Electrician Simulator jest Gaming Factory, które reprezentuje „nową falę” polskich wydawców, powiązane z Ultimate Games oraz PlayWay.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami