Heavy Duty to darmowy prolog gry z księdzem-wampirem

Przedsmak Priest Simulator.

Polskie studio Asmodev udostępniło Heavy Duty - darmową produkcję, która jest prologiem do Priest Simulator, czyli powstającego „symulatora księdza”.

Z bezpłatnym projektem - określanym przez twórców mianem nieco bardziej rozbudowanego dema - można zapoznać się na Steamie. Akcja tytułu toczy się równolegle do wydarzeń z większej pozycji, mniej więcej w połowie fabuły gry.

  • Heavy Duty: Priest Simulator na Steamie - przejdź

W Heavy Duty gracze trafiają do San de Ville, gdzie odbywa się festiwal i konkurs jedzenia piekielnych papryczek. Jednym z faworytów zawodów jest Orlok - ksiądz, a zarazem wampir, czyli główny bohater Priest Simulator. Zmagania duchownego próbuje udokumentować mało znana streamerka.

- Na ogół tego typu produkcje nazywa się prologami, ale Heavy Duty nie jest ani wstępem do Priesta, a questu nie doświadczymy w głównej produkcji, do czego termin „prolog” przyzwyczaił - mówi Michał Jodłowie, prezes Asmodev, w oficjalnym komunikacie.

Darmowa gra oferuje starcie z bossem, a także umożliwia testowanie „powalonych” broni, niszczenie otoczenia, zbieranie pieniędzy od wiernych, przeprowadzanie egzorcyzmów oraz walkę z satanistami.

Natomiast w samym Pries Simulator gracze będą musieli zapanować nad parafią i wiernymi - nie zabraknie udzielania sakramentów, zwalczania sekt oraz zbierania łupów, które przydadzą się do remontu kościoła. Data premiery tytułu nie jest znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami