Far Cry 6 - najlepsze bronie

Czego warto używać.

Witaj na stronie, na której znajdziesz spis najlepszych broni w Far Cry 6. Te karabiny i pistolety sprawią, że będziesz niemal niepokonany na polu walki.

Jeżeli chcesz sam eksperymentować i szukać najlepszych modeli, udaj się na naszą stronę o kupowaniu i znajdowaniu nowej broni.

Sprawdź również listę unikalne bronie - do znalezienia w świecie gry.

Zmodyfikowane MS16 L

Ten niepozornie wyglądający karabin jest w stanie wyeliminować niemal wszystkich przeciwników w Far Cry 6 pojedynczym strzałem w głowę (przy zamontowanej amunicji przeciwpancernej) - nawet z tłumikiem.

far_cry_6_najlepsze_bronie_1

Radzimy na nim zamontować nie tylko tłumik, ale też laser, dzięki któremu możliwa będzie też walka na bardzo bliskim dystansie.

MS16 L sprawdza się właściwie w każdych warunkach, choć lepiej współgra z cichym i skradankowym stylem gry.

La Varita

Jeśli chodzi o najlepszą i najbardziej uniwersalną broń w Far Cry 6, La Varita nie ma sobie równych - szczególnie w parze z odpowiednim plecakiem Supremo.

Ten karabin nie robi może szczególnego wrażenia szybkostrzelnością, ale nadrabia ogromną mocą powalającą i obrażeniami. Ponadto pozwala strzelać przez ściany.

Biorąc pod uwagę, że Supremo o nazwie Triador oznacza wrogów za osłonami, La Vairta świetnie z nim współgra.

La Calvadora

Ta żelazna kusza to jedna z broni typu „zrób to sam”, dostępna niemal od początku gry za jedyne 200 jednostek uranu. Świetnie nadaje się na pierwsze godziny w Far Cry 6.

far_cry_6_najlepsze_bronie_2

Jej niezaprzeczalną zaletą jest eliminacja jednym strzałem nawet przy trafieniu w korpus - rzadko która broń jest w stanie pochwalić się takim wyczynem.

Ponadto jej strzały są ciche, więc nie zaalarmują przeciwników w okolicy, a do tego jeżeli za przeciwnikiem znajduje się ściana, zostanie do niej przybity.

Zmodyfikowane MP7

Szybkostrzelność MP7 sprawia, że jesteś w stanie w kilka sekund pozbyć się wszystkich przeciwników z posterunku czy obozu.

Radzimy jednak wyposażyć ten pistolet maszynowy w powiększony magazynek, celownik i laser, aby zmaksymalizować jego skuteczność. Jeśli chodzi o amunicję, wybraliśmy naboje do celów miękkich.

Terkot i huk

  • Jak zdobyć: przeszukuj skrzynie z unikalną bronią

Unikalne bronie zazwyczaj ustępują skutecznością zwykłym zmodowanym modelom, ale wyposażony w wybuchową amunicję Terkot i huk jest wyjątkiem.

far_cry_6_najlepsze_bronie_3

Niestety będziesz musiał opanować niezwykle duży odrzut, ale ogromne obrażenia są tego warte. Jako że mamy do czynienia z lekkim karabinem maszynowym, przyda się też fabryczna modyfikacja skracająca przeładowanie.

Następnie: Far Cry 6 - leczenie, apteczki, więcej życia

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - ubrania, sprzęt: jak zdobyć pancerz, spodnie, buty i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami