Fallout 76 obchodzi Tydzień Bomb - niespodzianki i promocje dla fanów

W tym darmowy okres próbny z grą.

Bethesda ruszyła z Tygodniem Bomb - akcją z atrakcjami i promocjami dla graczy Fallout 76.

Jak wyjaśniają twórcy, inicjatywa upamiętnia datę 23 października, czyli dzień, w którym w uniwersum cyklu spadły bomby atomowe, zamieniające świat w postapokaliptyczne pustkowia.

W ramach akcji przez tydzień - w dniach 19-25 października - zainteresowani mogą za darmo przetestować Fallout 76. We wspomnianym okresie istnieje też możliwość kupna produkcji o 75 proc. taniej na PC i konsolach.

fallout_76_halloween
W Fallout 76 rozpoczęło się też już Halloween

Przygotowano również rabaty na atomy, czyli wirtualną walutę służącą do kupowania cyfrowych przedmiotów - poszczególne pakiety przeceniono nawet o 35 procent.

Natomiast między 21 a 25 października gracze Fallout 76 mogą liczyć na szereg innych bonusów. Przewidziano podwójną liczbę dziennych akcji legendarnych, wrogów z podwójnymi mutacjami w codziennych operacjach, podwójną liczbę punktów doświadczenia i legendarnych rdzeni oraz podwójną ilość zdobywanej waluty.

Zapowiedziano też cykl transmisji na kanale polskiego oddziału Bethesdy w serwisie Twitch - streamy poświęcone będą nie tylko sieciowej odsłonie serii, ale także starszym częściom cyklu.

To nie wszystko, ponieważ jednocześnie w Fallout 76 wystartowało halloweenowe wydarzenie, w ramach którego dodano spalonych w upiornych kostiumach - za pokonanie wrogów gracze otrzymają legendarny przedmiot, tajemniczy łakoć i torbę ze zróżnicowanymi nagrodami. Akcja zakończy się 2 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami