Rainbow Six Extraction zadebiutuje 20 stycznia?

Ciekawa aktualizacja na stronie Ubisoftu.

Rainbow Six Extraction ukaże się 20 stycznia - tak sugeruje zaktualizowany tytuł artykułu, który opublikowano na oficjalnej stronie Ubisoftu już w czerwcu. Pierwotnie jednak nie widniała tam data premiery gry. Dodano ją niedawno, jak zauważył serwis VGC.

Co ciekawe, nie pojawił się żaden nowy trailer ani oficjalna informacja z zapowiedzią premiery. Nie jest więc pewne, czy zmodyfikowany tytuł wpisu nie jest pomyłką. Twórcy sugerowali jednak w lipcu, że strzelanka zadebiutuje właśnie w pierwszym miesiącu 2022 roku.

Extraction to produkcja stawiająca na kooperację, choć rozgrywka solo też ma być możliwa. Gracze mogą pokierować jednym z osiemnastu Operatorów znanych z Rainbow Six Siege - to między innymi Hibana, Doc, Rook, IQ czy Tachanka.

Przeciwnikami są zmutowane organizmy powstałe w wyniku zakażenia kosmicznym wirusem. W okresie premiery z niebezpiecznymi potworami gracze zmierzą się na dwunastu mapach. Co ciekawe, lokacje za każdym razem mają zaoferować inne cele, modyfikatory rozgrywki i różne rozmieszczenie wrogów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami