Oto Francja w Age of Empires 4 - prezentacja jednostek

Kawaleria i proch.

Twórcy Age of Empires 4 opublikowali nowy materiał z prezentacją frakcji dostępnych w nowej odsłonie cyklu. Wideo skupia się na jednostkach specjalnych Francji.

Największe zagrożenie stanowi ciężka kawaleria, która dysponuje potężną szarżą, przełamującą szyki wrogich oddziałów. Kuszniczy Francuzów mogą rozstawić przed sobą tarcze, by zabezpieczyć się przed atakiem wrogiej konnicy czy piechoty.

Francja specjalizuje się także w artylerii. Działa produkowane przez tę frakcję pomogą rozprawić się skutecznie z grupami wrogich żołnierzy i zrównać budynki z ziemią.

Francuzi otrzymują kilka bonusów związanych z ekonomią, jak choćby obiżony koszt wykupienia nowych technologii związanych z gospodarką czy przyspieszenie produkcji w bazie. Mogą też wybrać, jakie surowce będą pozyskiwać najczęściej ze szlaków handlowych.

Na oficjalnym kanale gry opublikowano też ponad 30-minutowy materiał z zapisem meczu z rywalzacją Francji z Chinami.

Age of Empires 4 debiutuje już 28 października na PC. Za produkcję odpowiada Relic Entertainment, twórcy cyklu Company of Heroes.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami