Microsoft "przeprasza za zamieszanie" po rozbudzeniu nadziei fanów Fable

Alarm odwołany.

Dział wydawniczy Xbox przeprosił „za zamieszanie”, które wywołano wczorajszym wpisem na Twitterze. Fani Fable spodziewali się zapowiedzi i nowości na temat serii - niepotrzebnie.

„Jesteśmy podekscytowani, rozpoczynając jutro coś specjalnego. Dajcie nam jeszcze jeden dzień na przygotowanie kurczaków” - napisano w niedzielę, podkreślając całość emoji z kurą. „Nazwalibyśmy to Fable Anniversary, ale ta nazwa jest już zajęta”.

Nawiązanie do kurczaków oraz wymieniony tytuł wywołały - jak można się domyślać - spore poruszenie wśród fanów serii fantasy. Gracze zaczęli spekulować, oczekując co najmniej nowych informacji na temat kolejnej części, powstającej w studiu Playground.

Zamiast tego konto przeprosiło i zapewniło, że nie należy oczekiwać niczego spektakularnego.

„Przepraszamy za zamieszanie. Nie mamy żadnych dużych wiadomości do ujawnienia, ani też informacji na temat nadchodzącego Fable od Playground” - napisano kilka godzin później.

O co więc dokładnie chodziło w pierwszym wpisie - nie ujawniono. O Fable wiemy tymczasem tyle, co przedtem: prace trwają, gra zmierza na PC i Xbox Series X/S, a za tytuł odpowiada nowy oddział studia, prowadzący intensywną rekrutację.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami