Hideo Kojima szykuje własną linię okularów

Wyglądają dość nietypowo.

Francuski projektant Jean-François Rey oraz słynny producent Hideo Kojima łączą siły, by przygotować nową linię okularów. Sprzęt prezentuje się dość oryginalnie.

Pierwszy model - HKxJF01 - to okrągłe oprawki z prostokątnym, przeciwsłonecznym wnętrzem. Środek można przesunąć na boki.

2
HKxJF01

Drugi egzemplarz - HKxJF02 - wygląda już nieco bardziej klasycznie, z okrągłymi szkłami i zausznikami w steampunkowej stylistyce.

1
HKxJF02

Trzeci projekt - HKxJF03 - przypomina już bardziej coś, co na głowę założyłyby Batman, żeby ukryć swoją tożsamość. To specjalne wydanie kolekcjonerskie.

3
HKxJF03

Jak wyjaśniono na oficjalnej stronie internetowej przedsięwzięcia, okulary inspirowane są Death Stranding. Pierwszą serię - o nieco bardziej standardowych kształtach - wydano już jakiś czas temu.

Teraz czas na nowości. Zamówienia przedpremierowe powinny rozpocząć się wkrótce. Dostawy przed końcem marca przyszłego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami