GTA San Andreas - zapisywanie gry

Jak zapisać rozgrywkę.

W GTA San Andreas gra nie jest zapisywana automatycznie - musisz zrobić to samodzielnie. Z tej strony dowiesz się jak dokonać zapisu i jak wpływa to na rozgrywkę.

By zapisać rozgrywkę musisz udać się do dowolnego domu. Zlokalizujesz go po ikonce dyskietki (1), którą widać na mapie - a także na mini-mapie (2).

001_gta_san_andreas_jak_zapisac_gre

Wejdź do miejsca oznaczonego tą ikonką, a następnie wejdź w interakcję z dyskietką (3). Otworzy się nowe okno, w którym będziesz mógł wybrać miejsce zapisu. Kliknij na wybraną przez siebie pozycję, a gra zostanie błyskawicznie zapisana. Jeśli pozycja była zajęta przez inny zapis, wyświetli się zapytanie czy chcesz nadpisać stan.

002_gta_san_andreas_jak_zapisac_gre

Miej na uwadze, że gry nie będziesz w stanie zapisać podczas misji. Dodatkowo, każdy zapis przesunie czas w grze o 6 godzin. Jest to o tyle kluczowe, że niektóre misje, jak i część lokacji (jak bary) mogą być ograniczone do konkretnych godzin - po za nimi nie będziesz w stanie rozpocząć zadania czy wejść do danego miejsca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Następnie: GTA San Andreas - statystyki postaci: zwiększanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami