GTA San Andreas: siłownia: ćwiczenie, zwiększanie mięśni

Gdzie znaleźć siłownie, jak ćwiczyć.

Siłownia to jedno z miejsc w GTA San Andreas. Tutaj możesz zwiększyć umięśnienie i wytrzymałość swojej postaci, a także spalić trochę tłuszczu. Z tej strony dowiesz się jak znaleźć siłownie i z niej korzystać.

Siłownię odblokujesz podczas jednej z pierwszych misji w grze. Najłatwiej namierzyć ją z poziomu mapy - ma ikonkę hantli do ćwiczenia (1). Po dotarciu do punktu wejdź po prostu do środka wchodząc w żółte pole (2).

009_gta_san_andreas_silowania_cwiczenie_zwiekszanie_muscle

Znajdziesz tutaj kilka narzędzi do ćwiczenia i rozwijania statystyk postaci. Hantle i sztanga posłużą do zwiększenia umięśnienia (Muscle), bieżnia i rowerek zaś do poprawy wytrzymałości (Stamina) i spalenia tłuszczu (Fat). By rozpocząć ćwiczenia wejdź w interakcję z dowolnym narzędziem - na przykład hantlami (3).

010_gta_san_andreas_silowania_cwiczenie_zwiekszanie_muscle

Na ekranie wyświetli się wybór obciążenia (4) - bądź poziomu trudności, w zależności od narzędzia. Jeśli to dopiero twoje początki, wybierz jedną z najprostszych opcji - zwiększaj stopień trudności wraz z rozwojem postaci.

011_gta_san_andreas_silowania_cwiczenie_zwiekszanie_muscle

Podczas ćwiczeń musisz wykonywać instrukcje zaprezentowane na początku, w górnym rogu ekranu. Dla przykładu, by ćwiczyć hantlami musisz wciskać naprzemiennie klawisz Spacja i lewy przycisk myszy. Zwiększy to (w tym wypadku) wskaźnik Power (5) - gdy dojdzie do końca, gra policzy to jako wykonane powtórzenie (6).

012_gta_san_andreas_silowania_cwiczenie_zwiekszanie_muscle

Co kilka powtórzeń na ekranie wyświetli się informacja o poprawie umięśnienia (7) w przypadku hantli i sztangi bądź wytrzymałości podczas korzystania z bieżni i rowerka.

Po kilkudziesięciosekundowej sesji otrzymasz informacje, że nie możesz więcej ćwiczyć danego dnia. Wróć tutaj po upływie 24 godzin w grze i będziesz mógł ponownie rozwijać postać.

Poprzednio: GTA San Andreas - zdrowie, leczenie i zwiększanie paska zdrowia

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami