GTA San Andreas - Czyszczenie osiedla: Cleaning the Hood

Atak na norę handlarzy narkotyków, kij baseballowy.

Czyszczenie osiedla to kolejna misja główna w GTA San Andreas, którą otrzymasz od brata głównego bohatera, Sweeta. W trakcie misji urządzicie nalot na dziuplę handlarzy narkotyków, zdobędziesz też pierwszą broń białą, kij baseballowy.

Na tej stronie:

Czyszczenie osiedla - jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz wpierw ukończyć poprzednie zadanie, Znakowanie terenu. Wtedy udaj się ponownie do Sweeta - wejście do jego domu znajduje się obok domu głównego bohatera i oznaczone jest czerwonym polem (1).

031_gta_san_andreas_misja_czyszczenie_osiedla_cleaning_the_hood

Atak na norę handlarzy narkotyków

Po scenie przerywnikowej wsiądź razem z Ryderem do samochodu i udaj się do znacznika na mapie. Tam znajdziesz czerwone pole (2), w którym musisz zaparkować auto by zainicjować kolejną scenkę.

032_gta_san_andreas_misja_czyszczenie_osiedla_cleaning_the_hood

Po niej wsiądź na nowo do samochodu i udaj się do czerwonego znacznika na mini-mapie. Czeka tam handlarz narkotyków (3), oznaczony przez misję czerwoną strzałką. Załatw go przy pomocy pięści bądź farby w spreju i zbierz kij baseballowy, który upuści.

033_gta_san_andreas_misja_czyszczenie_osiedla_cleaning_the_hood

Po walce wsiądź do samochodu z Ryderem i skieruj się do nowego znacznika na mapie. Przy jednym z budynków zobaczysz czerwone pole (4). Najedź na nie samochodem, by zainicjować scenkę przerywnikową.

034_gta_san_andreas_misja_czyszczenie_osiedla_cleaning_the_hood

Musisz teraz rozprawić się ze znajdującymi się wewnątrz gangusami. Zacznij od tego z lewej strony (5) - wyposażony jest w kij baseballowy i stanowi największe zagrożenie. Po jego eliminacji wybij pozostałych członków gangu Ballas.

035_gta_san_andreas_misja_czyszczenie_osiedla_cleaning_the_hood

Gdy nora handlarzy narkotyków będzie oczyszczona, opuść budynek i wsiądź do samochodu z Ryderem. Wróć w pobliże domu głównego bohatera i zaparkuj samochód w czerwonym polu. Zainicjuje to kolejną scenkę przerywnikową, po której misja dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Znakowanie terenu: Tagging up Turf

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami