GTA San Andreas - Big Smoke, Sweet i Kendl: ucieczka przed gangiem

Pogrzeb matki CJ, pościg gangu Ballas.

Big Smoke to misja w GTA San Andreas, która ogranicza się jednak do przerywnika filmowego. Zaraz po nim rozpoczyna się kolejna, Sweet i Kendl, która jest pełnoprawnym zadaniem w grze.

Etap Big Smoke rozpocznie się automatycznie po tym, jak wejdziesz do domu CJ w trakcie misji Początki. Jest to dość długa scena przerywnikowa, podczas której poznasz kilka postaci, między innymi tytułowego Big Smoke'a.

Po zakończeniu sceny zaczniesz już pełnoprawną misję Sweet i Kendl. Po kolejnej serii scen przerywnikowych odzyskasz wreszcie kontrolę nad postacią. Wsiądź na rower (1) za pomocą klawisza F (Y i trójkąt w przypadku wersji konsolowych).

016_gta_san_andreas_misja_big_smoke_sweet_kendl

Podążaj za Sweetem (2) oznaczonym niebieskim markerem. Ścigać będzie was samochód z członkami wrogiego gangu w środku. Nie przejmuj się jednak nimi za bardzo i po prostu postaraj się nadażąć za Sweetem i nie spaść z roweru.

017_gta_san_andreas_misja_big_smoke_sweet_kendl

Po scenie przerywnikowej znacznik przeniesie się nad Rydera, za którym teraz musisz podążać. Po krótkiej przejażdżce wrócicie pod dom CJ. Wjedź w czerwone pole by zainicjować kolejną scenę, po której misja ta dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Początki: In the Beginning

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Następnie: GTA San Andreas - Ryder: fryzjer, napad na pizzerie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami