Far Cry 6 - Napoleon el Pequeno

Porucznik i więźniowie.

Po misji Poznaj państwa Monteros przyjmiesz od Espady kolejne zadanie. Na wstępie musisz po prostu udać się do portu wskazanego przez kobietę. Gdy się do niej zbliżysz, zacznie się scenka.

Po scence będziesz siedzieć w łodzi. Wodna wycieczka potrwa prawie 3 minuty, podczas których możesz tylko słuchać Espady. Później, przy celu, krótka scenka zakończy wyprawę łódką i znajdziesz się na stałym lądzie. Zobaczysz pierwszych wrogów (1), których najlepiej zdjąć po cichu.

napo1

Co ważne - nie trać czasu na przeszukiwanie całej bazy i likwidowaniu wszystkich wrogów. Pozbądź się tylko tych w okolicy lądowiska śmigłowca (2), bo to przy nim znajdziesz ciało, przy którym leży notatka, którą masz znaleźć.

napo2

Następnie musisz ruszać do willi, na piechotę. Idź więc do celu, trzymając się lewej strony wyspy. Podejdź do budynku, skradając się. Musisz wejść do biura (3) porucznika, wcześniej likwidując tylko żołnierza i snajpera, którzy staną ci na drodze - bronią z tłumikiem.

napo3

W biurze zacznie się scenka, po której otrzymasz nowy cel - uwolnienie więźniów. Znów musisz jednak przejść kawałek, by dotrzeć na drugi koniec wyspy. Idź więc, najlepiej trzymając się z boku głównej drogi.

Przy latarni znów użyj broni z tłumikiem, by pozbyć się strażników i zejdź ścieżką w dół po lewej stronie, a dotrzesz do bunkra (4).

napo4

W środku znajdziesz trójkę więźniów, których musisz uwolnić. Pilnuje ich tylko jeden strażnik, więc jeden strzał w głowę załatwi sprawę.

napo5

Kiedy uwolnisz jeńców i wyjdziesz z bunkra, po chwili zadzwoni Espada. Po rozmowie, operacja zakończy się.

Następnie: Far Cry 6 - Więzy krwi

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Poznaj państwa Monteros

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami