Far Cry 6 - Błogosławieństwo Triady

Znajdujemy trzy relikwie Triady i odnosimy je do jaskimi Oluwasów.

Błogosławieństwo Triady to zadanie poboczne w Far Cry 6, które związane jest ściśle z trzema Wyprawami po skarb.

Na tej stronie:

Błogosławieństwo Triady - jak odblokować zadanie

Ta misja pojawi się w dzienniku, kiedy zdobędziesz jeden z trzech posążków (relikwii) Triady - Idy w Madrugadzie, Oku w Valle de Oro lub Mimo Abosiego w El Este. Każda z relikwii jest skarbem (nagrodą) za wykonanie powiązanej z nią Wyprawy po skarb.

Błogosławieństwo Triady - jak wykonać zadanie

Pierwszym etapem tej misji jest zdobycie trzech relikwii Triady. Na osobnych stronach opisaliśmy zadania, których nagrodą za ich wykonanie są wspomniane relikwie.

Kiedy zdobędziesz wszystkie relikwie, udaj się do Jakini Oluwasów (1) na Isla Santuario.

260

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Wejście do jaskini oznaczone jest charakterystycznym, białym symbolem (2).

261

Wejdź do środka, czeka cię krótki etap wspinaczkowy, ale w końcu dojdziesz do małego pomieszczenia, w którym umieścisz na podłodze (3) relikwie.

262

Wówczas ściana prowadząca w głąb jaskini ulegnie zniszczeniu i będziesz mogła/mógł przejść dalej. Najpierw jednak zabierz ze skrzyń (4) cenne przedmioty.

263

Idź dalej, a dotrzesz do głównej skrzyni (5), która leży na ziemi, na środku sali. Kiedy ją otworzysz, zdobędziesz potężną broń - La Varita - a także nowe supremo - Traidor.

264

Wówczas zaatakują cię dzikie zwierzęta. Jeden z kotów nazywa się Oluso (6) - to twój główny przeciwnik. Gdy go pokonasz, walka zakończy się, więc na nim skup swoją uwagę. Jednak nie ignoruj pozostałych wrogów, kiedy będą na ciebie szarżować. Eliminuj ich po kolei, jeśli ci zagrażają.

265

Gdy pokonasz Oluso, podejdź do zwierzęcia i rozpocznij proces reanimacji. Zadanie zakończy się, a Oluso zostanie twoim amigo.

Powrót: Far Cry 6 - Yarańskie opowieści

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami