Dziś konferencja Apple - jakie produkty zobaczymy?

Gwiazdą wieczoru mają być nowe MacBooki Pro.

Dziś odbędzie się jesienna konferencja Apple. Oczekiwanymi produktami, jakie mogą zostać zaprezentowane, są między innymi nowe MacBooki Pro, tańsze słuchawki AirPods i mocniejszy Mac Mini. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego i będzie transmitowane na stronie producenta, w serwisie YouTube oraz w aplikacji AppleTV.

Wiarygodne źródła mówią o dwóch wersjach MacBooka Pro: 14 i 16 cali. Z obu mógłby zostać usunięty charakterystyczny pasek funkcyjny TouchBar, a magnetyczne złącze MagSafe może zastąpić tradycyjny port ładowania.

Według niepotwierdzonych doniesień, nowe laptopy zadziałają na wzmocnionym procesorze serii M, nazywanym w przeciekach M1X lub M2. Miałby oferować, w stosunku do M1, 8 rdzeni zamiast 4 oraz od 16 do 32 rdzeni graficznych (M1 występuje w konfiguracjach 7 lub 8 rdzeni GPU).

Następnym produktem, którego oczekują fani Apple, są nowe, tańsze słuchawki AirPods. Do tej pory, producent przedstawił tylko droższe warianty Pro i Max. Insiderzy sugerują, że dzisiaj zobaczymy nową wersję przystępniejszego cenowo modelu bazowego.

Pojawiły się też plotki o wzmocnionych wersjach komputerów Mac Mini, które mają dzielić procesor z laptopami MacBook Pro i być kierowane do bardziej wymagających użytkowników, poszukujących małego, taniego i wydajnego komputera.

Spekuluje się, że nowe urządzenia będą dostarczane z najnowszą wersją systemu MacOS. Wydanie o nazwie kodowej „Monterey”, Apple zapowiedziało już w czerwcu, jednak od tego czasu, oprogramowanie nie opuściło etapu testów beta.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami