"Diuna" nie tylko w kinach - nowości otrzyma też Fortnite

Skórki i bronie.

Wygląda na to, że filmowa „Diuna” nadciąga nie tylko do kin. W plikach popularnego Fortnite odkryto bowiem elementy kosmetyczne związane z produkcją - skórki i bronie.

Epic nie potwierdził jeszcze nowości, lecz na screenach widać główne postacie - Chani i Paula Atrydy, zapewne w formie skórek. Jest też emotka chodzenia po piasku - arytmicznie, by nie zwrócić uwagi czerwi.

Do tego ekran ładowania, Ornitopter do lądowania w wybranym miejscu mapy oraz dwa wyglądy broni: Haki Stworzyciela oraz sztylety Twinblades.

1
Zestaw nowości

Takie cross-promocje w Fortnite nie są już dzisiaj niczym nowym, a gracze często narzekają, że produkcja zamieniała się na dobrą sprawę w ogromny słup reklamowy dla branży rozrywkowej.

Sama obecność „Diuny” może być jednak pewnym zaskoczeniem, ponieważ licencja science-fiction opowiadająca o galaktycznej tyranii i wydobywaniu narkotyków wydaje się średnio pasować do kolorowego uniwersum gry.

Jeśli o mniej i bardziej oficjalnych doniesieniach na temat dodatków kosmetycznych w Fortnite mowa, ostatnio w sieci pojawiały się także informacje o Batmanie - w nowej wersji - oraz Naruto.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami