Złoczyńcy kontra zły Superman w zwiastunie Suicide Squad: Kill the Justice League

Trailer na silniku gry.

Zgodnie z obietnicami, na DC Fandome 2021 zaprezentowano nowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League - gry od studia Rocksteady w uniwersum Batman: Arkham.

W nagraniu tytułowy Legion Samobójców - grupa złoczyńców do zadań specjalnych - stawia czoła między innymi Supermanowi, Flashowi i Zielonej Latarni. Materiał składa się ze scen wygenerowanych na silniku produkcji, ale nie przedstawia właściwej rozgrywki.

Wciąż nieznana jest dokładna data premiery. Powtórzono jedynie, że Suicide Squad: Kill the Justice League ukaże się w 2022 roku na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X/S.

W produkcji wcielimy się w członków Legionu Samobójców, w skład którego wejdą Deadshot, Harley Quinn, King Shark i kapitan Boomerang. Drużyna złoczyńców stanie przed zadaniem powstrzymania superbohaterów, którzy z nieznanych przyczyn przeszli na złą stronę.

Pojawi się tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy, ale nie zabraknie opcji zabawy w pojedynkę z towarzyszami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Akcję osadzono w Metropolis.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami