Nowy zwiastun Gotham Knigts pokazuje świat bez Batmana

Dokładnej daty premiery wciąż brak.

W trakcie DC Fandome 2021 zaprezentowano kolejny zwiastun Gotham Knights - produkcji w świecie Batmana, ale bez Mrocznego Rycerza.

Gra nie jest powiązana z serią Arkham od Rockstedy. Akcję osadzono w uniwersum, w którym Bruce Wayne zginął, a metropolię chronią podopieczni herosa - Batgirl, Robin, Nightwing i Red Hood. To właśnie w wymienione postacie wcielą się gracze, także w kooperacji.

Bohaterowie staną przed zadaniem powstrzymania Trybunału Sów, który pod nieobecność Batmana przejął kontrolę nad Gotham. Jak wyjaśnia w zwiastunie Pingwin, tajemnicza organizacja rządzi miastem w sekrecie, działając w cieniu.

Warner Bros. opublikowało również wideo, w którym odpowiedzialni za projekt deweloperzy wraz z twórcami komiksów opowiadają o wspomnianej grupie złoczyńców i przenoszeniu jej z historii obrazkowych i animacji do gry.

Wciąż nieznana jest dokładna data premiery Gotham Knights - wiadomo jedynie, że produkcja ukaże się w 2022 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Przypomnijmy, że na DC Fandome 2021 pokazano też nowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami