Dying Light 2 pozwoli założyć piekarnię i farmę dyń

W opuszczonych budynkach.

Techland opublikował następny odcinek Dying 2 Know, czyli cyklu prezentacji poświęconych Dying Light 2. W materiale opowiedziano o kolejnym elemencie tytułu - tak zwanych opuszczonych budynkach.

W świecie gry natkniemy się na różne niezamieszkane struktury. W momencie, kiedy odnowimy konstrukcję, zaczną oferować nowe możliwości. Jak wyjaśnia główny projektant gry - Tymon Smektała - pojawią się między innymi sprzedawcy ze specjalnymi przedmiotami lub postacie z nowymi zadaniami.

Wyremontowany budynek zamieni się w funkcjonalny obiekt, który przyda się ocalałym. Nie zabraknie na przykład opcji przekształcenia konstrukcji w szkołę, farmę dyń, a nawet piekarnię.

Opuszczone obiekty mogą pełnić rolę poligonu, gdzie przetestujemy egzotyczne bronie i sprawdzimy się w wyzwaniach walki i parkouru. Pierwsze zmuszą nas do użycia zdolności w ekstremalnych sytuacjach, a drugie powinny przypaść do gustu fanom Mario.

Dying Light 2 ukaże się 4 lutego na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch (przez chmurę).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami