Pierwszy Dying Light doczeka się wersji PS5 i Xbox Series X/S

Jest też aktualizacja Hellraid.

Choć nadciąga już sequel, Dying Light z 2015 roku nie przestaje się rozwijać. Twórcy z Techlandu opublikowali wczoraj aktualizację trybu Hellraid, a planują też natywną wersję na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Produkcja jest obecnie dostępna na tych urządzeniach, lecz jedynie w ramach kompatybilności wstecznej, co przekłada się na pewne ograniczenia.

„Czy możemy prosić o patch z 60 FPS na PS5?” - zapytał wczoraj jeden z graczy, pod ogłoszeniem nowości wprowadzanych do trybu Hellraid.

„Pracujemy obecnie nad next-genową aktualizacją Dying Light 1. Więcej informacji w przyszłości” - odparli przedstawiciele Techlandu na Twitterze.

To obecnie wszystkie znane szczegóły. Jeśli o Hellraid mowa, opcja zabawy doczekała się między innymi nowej lokacji. Wprowadzono także kolejne misje do wykonania.

Tryb przenosi graczy do twierdzy opanowanej przez demoniczne szkielety. Akcja wciąż skupia się na walce i parkourze, ale bój toczymy znacznie innym wyposażeniem - średniowiecznymi mieczami, toporami i młotami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami