Lodówka Xbox Series X istnieje naprawdę. Premiera w grudniu w cenie 450 zł

Wkrótce ruszy przedsprzedaż.

  • Mini-lodówka Xbox Series X zadebiutuje w grudniu
  • Cenę ustalono na 99 euro, czyli około 450 zł
  • Przedsprzedaż startuje 19 października - w planach wysyłka do Polski

Microsoft ujawnił przybliżoną datę premiery mini-lodówki Xbox Series X. Urządzenie w kształcie konsoli zadebiutuje w grudniu w cenie 99 euro, czyli około 450 zł.

Natomiast już 19 października ruszy przedsprzedaż w USA, Kanadzie i Europie. Sprzęt będą mogli też nabyć klienci z Polski - zakupu dokonają między innymi za pośrednictwem europejskiego oddziału sklepu GameStop i polskiego Amazonu.

Mini-lodówkę przygotowano we współpracy z firmą Ukonic. Oświetlenie LED i obudowa odwzorowują wygląd Xbox Series X - całość utrzymana jest więc w czerni i ozdobiona zielonymi elementami.

Maszyna posiada dwie półki i - jak zapewnia Microsoft - może pomieścić „do dwunastu puszek ulubionego napoju”. Na przodzie sprzętu umieszczono port USB, pozwalający ładować inne urządzenia. Do zestawu dołączany jest zasilacz.

Polska jest tylko jednym z kilku europejskich krajów, do których w tym roku będzie wysyłana mini-lodówka - na Starym Kontynencie trafi jeszcze do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch, Irlandii, Hiszpanii i Holandii. W pozostałych regionach pojawi się w 2022 roku.

Gadżet jest efektem pomysłowości fanów, którzy w memach żartobliwie porównywali Xbox Series X do lodówki. Niespodziewanie Microsoft postanowił zrealizować niecodzienną wizję internautów.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami