GTA: The Trilogy ze sterowaniem w stylu GTA 5 - ujawniono nowe szczegóły

Informacje ze strony Rockstar Games.

Na stronach Rockstar Games pojawił się wpis z nowymi szczegółami na temat zmian i ulepszeń w GTA: The Trilogy The Definitive Edition.

Tekst - najwyraźniej opublikowany przedwcześnie - już usunięto, ale uważni fani zachowali treść wiadomości. Najważniejszą nowością jest sterowanie i celowanie, które zmodyfikowano w taki sposób, by przypominał system zastosowany w Grand Theft Auto 5.

Z wpisu wynika, że remastery GTA 3, Vice City i San Andreas zaoferują „szeroki przekrój ulepszeń”. Rockstar Games wspomina o nowym oświetleniu, udoskonalonym wyglądzie lokacji, teksturach w wysokiej rozdzielczości i zwiększonym dystansie rysowania obiektów.

Wiadomość nie zawierała informacji o premierze. Ujawnia jednak, że osoby, które kupią kolekcję przed 5 stycznia 2022 roku za pośrednictwem Rockstar Games Launcher otrzymają 10 dolarów zniżki na następny zakup.

GTA: The Trilogy The Definitive Edition ukaże się na PC i konsolach jeszcze w 2021 roku, a w przyszłym pojawi się na urządzeniach mobilnych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami