Dark Souls 3 kontra Bloodborne - gracz zorganizował walkę finałowych bossów

Nietypowa modyfikacja.

Silnik studia FromSoftware nie jest już większą tajemnicą dla twórców modyfikacji, co już od jakiegoś czasu służy między innynmi do przenoszenia elementów pomiędzy różnymi odsłonami serii. Teraz czas na nietypowy pojedynek: Slave Knight Gael konta Orphan of Kos.

Potyczkę można uznać za „ostateczną”, ponieważ mówimy o starciu finałowych bossów - nie tylko podstawowych wersji gier, ale i rozszerzeń DLC.

W tym przypadku polem walki jest Dark Souls 3, do którego przeniesiono wroga z Bloodborne, razem z kompletem animacji oraz skryptami sztucznej inteligencji.

Mod dostępny jest jedynie dla osób wspierających twórcę w serwisie Patreon, ale dla całej reszty dostępny jest powyższy materiał wideo. Który boss okaże się silniejszy? Nie wdając się w spoilery, walka jest dość wyrównana.

Podobne projekty nie są oczywiście nowością, lecz potyczka jest częścią większej modyfikacji, pod nazwą Call of the Abyss. Mod dodaje do Dark Souls 3 szereg bossów i bronie nie tylko z Bloodborne, ale i z Sekiro: Shadows Die Twice.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami