Blizzard szuka specjalisty od strzelanek RPG z otwartym światem

Dla niezapowiedzianego projektu.

Na stronach Blizzarda pojawiło się ogłoszenie, z którego wynika, że studio pracuje nad strzelanką z otwartym światem i elementami RPG.

Jak pisze serwis GamesRadar, firma poszukuje projektanta zawartości dla „nieogłoszonego projektu”. Wśród obowiązków wymieniono implementację przygotowanych z myślą o otwartym świecie treści na różnych etapach rozwoju gry.

overwatch_blizzard
Obecnie jedynymi strzelankami Blizzarda są dwie części Overwatch

Od kandydata wymaga się „zrozumienia mechanik nagród RPG”, co sugeruje, że w tajemniczej produkcji pojawią się elementy wspomnianego gatunku. Mile widzianym przez Blizzarda byłoby także doświadczenie w tworzeniu gier sieciowych i tytułów FPS - niewykluczone więc, że pozycja jest multiplayerową strzelanką.

W ogłoszeniu nie ujawniono platform sprzętowych, z myślą o których powstaje projekt. Niewykluczone jednak, że pozycja zmierza na PC oraz nowe konsole.

Przypomnijmy, że choć Blizzard ma w swoim dorobku strzelankę (Overwatch 2) oraz gry RPG (World of Warcraft i seria Diablo), studio nigdy nie przygotowało projektu, który łączyłby oba rodzaje produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami