Wycieczka po planie serialu The Last of Us w nowym wideo

Zakulisowe nagranie.

Poświęcony miastu Edmonton kanał w serwisie YouTube opublikował nagranie, którego autorzy zabierają widza na wycieczkę po planie serialu na podstawie The Last of Us.

Materiał ukazuje różne miejsca, gdzie kręcona jest aktualnie produkcja o przygodach Joela i Ellie. Twórcy filmu z bliska przedstawiają różne rekwizyty, wśród których nie brakuje zniszczonych ulic i wraków samochodów.

Nie brakuje również spojrzenia na zabite deskami okiennice zlokalizowanych przy ulicy sklepów i tajemniczych namiotów, które mogą należeć do znanej z gry studia Naughty Dog wojskowej organizacji FEDRA.

W powstającym serialu kanadyjskie Edmonton „odegra” rolę Bostonu, gdzie rozgrywała się część oryginalnego The Last of Us.

W międzyczasie pojawiło się wideo, przedstawiające moment nagrywania sceny, w której bohaterowie biegną do jednego z budynków. Fani zwracają uwagę, że niemal identyczna sekwencja pojawiła się w grach.

Serial The Last of Us ukaże się pod koniec 2022 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami