W grudniu zobaczymy nową grę Star Wars - sugeruje Disney

W ramach wydarzenia specjalnego.

Firmy Disney oraz Lucasfilm rozpoczęły wydarzenie specjalne dla miłośników Star Wars, z szeregiem zapowiedzi. Harmonogram sugeruje, że w grudniu zobaczymy nową grę.

Pierwszy tydzień otrzymał tytuł „Bring Home the Bounty” i wiązał się z ujawnieniem zabawek, figurek Funko Pops oraz licencjonowanych elementów garderoby.

Opublikowano już jednak ilustrację z pełnym kalendarzem. Ikona kontrolera sugeruje, że dziesiąty tydzień - począwszy od 14 grudnia - poświęcony będzie właśnie grze - lub grom - wideo.

1

Nie jest obecnie jasne, czy mowa o całkiem nowej produkcji, czy też o tytułach, które pokazywano już wcześniej. Tych ostatnich nie brakuje: jest choćby projekt z otwartym światem, powstający w Ubisofcie.

BioWare szykuje nowe rozszerzenie dla Star Wars: The Old Republic, na dziesiątą rocznicę premiery kosmicznego MMO. Star Wars: Knights of the Old Republic zmierza też na Nintendo Switch.

Jest też oczywiście pełnoprawny remake legendarnego KoTORa, zapowiedziany we wrześniu na PC oraz PlayStation 5. Za prace odpowiada studio Aspyr.

Nieoficjalnie mówi się również, że grę w świecie Star Wars rozwija także francuskie Quantic Dream, twórcy Detroit: Become Human.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

[PLOTKA] Assassin's Creed Infinity odświeży starsze części serii

Gra zaoferuje misje w stylu nowej trylogii Hitmana.

Cyberpunk 2077 z zabawnym błędem - im lepszy PC, tym wyższe skoki

Gracze raportują, że sztuczka wciąż działa - ale trzeba mieć pewien wszczep.

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami