The Invincible - pierwszy zwiastun polskiej gry na motywach powieści Stanisława Lema

Adaptacja "Niezwyciężonego".

Polskie studio Starward Industries opublikowało pierwszy zwiastun The Invincible - gry na motywach powieści „Niezwyciężony” autorstwa Stanisława Lema.

Trailer przedstawia ujęcia wygenerowane na silniku projektu. Nie jest to jasne, ale najprawdopodobniej sceny ukazane z perspektywy pierwszej osoby są fragmentem przerywnika filmowego, który ujrzymy w toku zabawy.

Akcję tytułu osadzono w świecie, w którym nigdy nie wynaleziono cyfrowej technologii. Ludzkość bada więc kosmos korzystając wyłącznie z analogowych urządzeń. Gracze wcielą się w doktor Yasną, która utknęła na powierzchni tajemniczej planety Regis III.

Zwiastun ukazuje wydarzenia właśnie z perspektywy wspomnianej bohaterki. Kobieta wbrew radom towarzysza - Astrogatora Novika - decyduje się odnaleźć mężczyznę, który najpewniej może pomóc w wydostaniu się z obcego świata.

The Invincible ukaże się w 2022 roku na PC i konsolach nowej generacji. Projekt powstaje na silniku Unreal Engine, a twórcy obiecują, że położy nacisk na fabułę - w planach kilka ścieżek narracyjnych z wyborami i 11 zakończeniami.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami