New World - wierzchowiec: odblokowanie, czy jest

Jak odblokować wierzchowca w grze.

Świat w New World jest dość sporych rozmiarów i przemierzanie go na piechotę jest czasochłonne. Czy można więc skorzystać z wierzchowca albo innego środka transportu, by ten proces przyspieszyć?

Niestety, w grze nie zaimplementowano na ten moment żadnego systemu wierzchowców. Postacie mogą poruszać się wyłącznie na piechotę. Za pomocą klawisza „=” można zautomatyzować bieg postaci, ale i tak trzeba w takiej sytuacji poświęcić czas na dotarcie do celu.

Jedynym ułatwieniem jest tutaj szybka podróż. Musisz co prawda wcześniej odblokować punkt kontrolny (kapliczkę), a do wszystkiego potrzebna jest też odpowiednia ilość Azothu, ale możesz w ten sposób błyskawicznie dostać się nawet na drugi koniec mapy.

Twórcy na ten moment nie planują dodać wierzchowców do gry. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że mapa świata ma się znacząco powiększyć, niewykluczone, że w przyszłości jakiś rodzaj transportu zostanie do gry dodany.

Poprzednio: New World - wydajność: jak zwiększyć fps

Spis treści: New World - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami