New World - PvP: jak walczyć z innymi graczami

Jak uruchomić tryb PvP.

New World mocno stawia na interakcję i walkę pomiędzy graczami. Tryb PvP - gracz kontra gracz - nie jest jednak domyślnie włączony. Z tej strony dowiesz się jak to zrobić i jakie są z tym związane konsekwencje.

Tryb PvP jest zablokowany dla nowych graczy. By zyskać do niego dostęp, musisz dołączyć do dowolnej frakcji, w trakcie jednego z zadań głównych (mniej więcej na 9-10 poziomie). Wtedy też na ekranie wyświetli się stosowna ikonka (1).

075_new_world_tryb_pvp_jak_walczyc_z_innymi_graczami

Gdy będziesz w dowolnej osadzie, wciśnij klawisz U by włączyć tryb PvP. Wtedy też staniesz się widoczny dla innych graczy jako chętny do walki - inne osoby z uruchomionym PvP będą mogły cię atakować, ty także będziesz mógł z nimi walczyć. Ponowne wciśnięcie pozwoli ci go wyłączyć.

Tryb ten oferuje również 10% premie do punktów doświadczenia - tak długo, jak jest włączony. Będziesz mógł także wykonywać zadania frakcyjne powiązane z walką z innymi graczami.

Czy warto z niego korzystać? Jeśli nie przeszkadza ci walka z innymi i okazjonalna śmierć z ręki przeciwnika z muszkietem, to jak najbardziej. Premia doświadczenia pozwoli ci szybciej zdobywać poziomy, a frakcyjne zadania PvP oferują dobre nagrody. Dodatkowo, niewielu graczy biega po mapie z włączonym trybem gracz kontra gracz - jest mała szansa, że ktoś niespodziewanie cię zaatakuje.

Poprzednio: New World - wierzchowiec: odblokowanie, czy jest

Spis treści: New World - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami