It Takes Two kooperacyjnym hitem. Sprzedano 3 mln egzemplarzy

Liczy się współpraca.

Kooperacyjna gra przygodowa It Takes Two sprzedała się w nakładzie przekraczającym 3 miliony egzemplarzy - poinformowali twórcy ze studia Hazelight. Tytuł ukazał się w marcu.

„Serce się raduje, jeśli pomyśleć, ilu z was cieszyło się naszym tytułem. Wysłaliście jasną wiadomość - kooperacyjne przygody zostają z nami na dobre!” - napisano na Twitterze.

Hazelight Studios słynie właśnie z produkcji tego typu, w przeszłości zajmując się A Way Out, opowiadającym o ucieczce z więzienia. Założyciel firmy - Josef Fares - wcześniej odpowiadał także za Brothers: A Tale of Two Sons, również skupiającym się na współpracy.

It Takes Two przedstawia historię skłóconego małżeństwa, które - pod postacią lalek - musi zmierzyć się z różnymi przeszkodami, by wrócić do prawdziwego świata. Przy okazji odnajdując nieco przygaszoną miłość.

Wynik jest imponujący, ponieważ do zabawy potrzebne są dwie osoby, ale wystarczy, że tylko jedna kupi grę. Towarzysza rozgrywki można zaprosić za darmo i nie musi on posiadać swojego egzemplarza, by ukończyć przygodę w co-opie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami