Fani Minecrafta zadecydują, jakie stworzenie dodać do gry

Głosowanie na moby.

W najbliższy weekend - 16 października - rozpocznie się Minecraft Live, kolejna odsłona imprezy przeznaczonej dla miłośników tytułu. Gracze ponownie wybiorą w jej ramach, jaki mob zostanie dodany do popularnej produkcji o układaniu sześcianów.

W ubiegłym roku wygrała Świecąca Kałamarnica. Tym razem otrzymujemy kolejne trzy propozycje: Miedzianego Golema, The Glare oraz Allay. Zwycięzca może być tylko jeden i zostanie wyłoniony w ramach ankiety na Twitterze. Głosowanie powinno wystartować w sobotę.

Miedziany Golem to kuzyn istniejącego, Żelaznego modelu. Jeśli nie będziemy uważać, stwór zacznie wciskać miedziane przyciski, a wraz z upływem czasu zardzewieje i zamieni się w posąg.

The Glare przypomina lewitujące wodorosty z oczami. Jeśli jest wystarczająco ciemno, jęki potwora spowodują pojawianie się groźniejszych przeciwników w okolicy.

Latająca, niebieska wróżka Allay jest dużo bardziej przyjazna i przydatna. Jeśli damy jej przedmiot, przyniesie nam więcej egzemplarzy, zostawiając je w określonym miejscu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

[PLOTKA] Assassin's Creed Infinity odświeży starsze części serii

Gra zaoferuje misje w stylu nowej trylogii Hitmana.

Cyberpunk 2077 z zabawnym błędem - im lepszy PC, tym wyższe skoki

Gracze raportują, że sztuczka wciąż działa - ale trzeba mieć pewien wszczep.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami